Hyppää pääsisältöön
Kuva
Keski-Suomen sote-uudistuksen työntekijöiden ryhmäkuva.

Rakenneuudistusta tukeva alueellinen valmistelu -hanke

Mikael Palola, hankejohtaja, p. 050 312 5276, mikael.palola(at)jyvaskyla.fi
Jari Porrasmaa, digijohtaja, p. 044 307 1561, jari.porrasmaa(at)ksshp.fi

Asiakkuuksien hallinta

Kaisa Lemmetty, projektipäällikkö, p. 050 598 4973, kaisa.lemmetty(at)jyvaskyla.fi
Mervi Kivistö, RAI-koordinaattori, p. 050 322 7429, mervi.kivisto(at)jyvaskyla.fi

Hyvinvoinnin ja terveyden edistäminen

Nina Peränen, projektipäällikkö, p. 050 312 5428, nina.peranen(at)jyvaskyla.fi

Omaolo-palvelut, sähköinen asiointi ja etähoiva

Katrianna Autio, projektipäällikkö, p. 050 349 4512, katrianna.autio(at)jyvaskyla.fi

Osallisuus ja järjestöyhteistyö

Arto Lampila, projektipäällikkö, p. 050 312 5271, arto.lampila(at)jyvaskyla.fi 

Valvonta

Riitta Hjelt, projektipäällikkö, p. 050 563 8487, riitta.hjelt(at)jyvaskyla.fi

Viestintä ja hallinto

Sanna-Riikka Koponen, viestintäasiantuntija, p. 050 598 8481, sanna-riikka.koponen(at)jyvaskyla.fi
Iiro Vuori, viestintäasiantuntija, p. 040 558 3343, iiro.vuori(at)jyvaskyla.fi
Kati Kokko, projektikoordinaattori, kati.kokko(at)jyvaskyla.fi 

Tulevaisuuden sosiaali- ja terveyskeskus -ohjelma

Tiina Koponen, ohjelmapäällikkö, p. 050 311 8075, tiina.koponen(at)jyvaskyla.fi

Lapset, nuoret ja perheet

Hanna Hämäläinen, projektipäällikkö, p. 050 311 8684, hanna.k.hamalainen(at)jyvaskyla.fi
Anu Piispanen, projektityöntekijä, p. 050 311 8689, anu.piispanen(at)jyvaskyla.fi
Anu Huovinen, erityissosiaalityöntekijä, p. 040 186 1580, anu.huovinen(at)jyvaskyla.fi

Palveluiden saatavuus

Sari Nurmivaara, projektipäällikkö, p. 050 311 8285, sari.nurmivaara(at)jyvaskyla.fi

Mielenterveys- ja päihdepalvelut 

Emilia Nygren, projektipäällikkö, p. 050 311 8687, emilia.nygren(at)jyvaskyla.fi
Olavi Kukkonen, projektityöntekijä, p. 040 708 6040, olavi.kukkonen(at)jyvaskyla.fi

Palveluketjut

Mari Rantamäki, projektipäällikkö, p. 050 311 8609, mari.rantamaki(at)jyvaskyla.fi
Miina-Maria Kivelä, projektityöntekijä, p. 050 454 7873, miina-maria.kivela(at)jyvaskyla.fi

Hanketoimiston osoite

Keski-Suomen sote-uudistuksen hankkeet
Ailakinkatu 17, 1 krs.
40100 Jyväskylä

Asiasanat: